Картини по номерам з новорічною тематикою — зимова казка своїми руками

Навряд чи хтось стане сперечатися із твердженням, що Новий рік – це одне з найулюбленіших свят і у дорослих, і у дітей. Навіть якщо ви до свят байдужі, складно залишитися осторонь, коли люди, які вас оточують, навіть незнайомі, задають святкову атмосферу, купуючи подарунки, несучи додому кілограми мандаринів і катаючись з гірок. А це ми ще не врахували новорічну ялинку, гірлянди по всьому місту та іншу атрибутику. Так і хочеться взяти все це і намалювати. І намалюйте! Купуйте для цього картину за номерами з новорічною тематикою.

Картини за номерами новорічні – легко чи важко малювати такі полотна

Питання про те, наскільки складно малювати картини за номерами новорічної тематики, перед покупкою задаються, як правило, ті, хто раніше не стикався з таким дозвіллям. І хочемо відзначити, що не чути про картини за номерами і не знати, що це таке, досить дивно. Бо сьогодні цей вид хобі на слуху. Ним захоплюються і діти, і дорослі. Адже картини за номерами створювалися саме для того, щоб їх намалювати міг кожен, навіть якщо досвіду немає.

Намалювати картину за номерами з новорічною тематикою зможе кожен через те, що вона містить підказки. Картина за номерами поділена на області. Кожна область має певний номер. До речі, деякі області можуть мати однакові номери залежно від сюжету. До полотна додаються фарби, які також містять номери. Завдання полягає в тому, щоб завдати фарби на області з аналогічними номерами. Така підказка полегшує завдання, але при цьому малювання полотна продовжує залишатися цікавим.

До того ж, хочемо помітити, що, вирішивши купити картину за номерами на тему Нового року, не важко підібрати продукт потрібного рівня складності. Є сюжети з мінімумом фарб та великими областями, а є з маленькими областями та чималою кількістю фарб. Як ви розумієте, перші набагато простіше малюються. І вони будуть відмінним вибором у тому випадку, коли хочеться почати з чогось зовсім легкого.

Загалом новорічні сюжети на картинах за номерами можуть бути різні:

  • Новорічна ялинка та веселі сніговички;
  • Сучасний Санта Клаус на Хамві;
  • Новорічні натюрморти та зимові казки;
  • святкові столи;
  • ялинкові іграшки.

Велика кількість сюжетів настільки велика, що і для себе, і в подарунок кожен зможе вибрати і купити потрібний варіант.

Новорічні картини українського виробника

Ви не помилитеся у питанні вибору, якщо вирішите купити картини за номерами новорічної тематики компанії «Орігамі» — картини по номерам Новорічні. Цей український виробник працює досить давно, випускає щороку чимало цікавих унікальних сюжетів та тішить високою якістю своєї продукції.

Консультанти компанії «Орігамі» допоможуть зробити вибір, порекомендувавши картину під ваші вимоги або відповівши на ваші запитання щодо продукції, що ви могли купити саме те, що хочеться. До того ж, до будь-якої картини можна підібрати декоративну багетну рамку, яка доповнить картину і буде виглядати як готове інтер’єрне рішення:)