Розчистив озеро з чималами збитками для держави — у Києві підозрюють підрядника | Кримінал Києва

83

Нагадаємо, у березні слідчими Деснянського управління поліції в рамках розпочатого кримінального провадження було викрито посадову особу комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду «ПЛЕСО» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Розслідування у зазначеному кримінальному провадженні триває.

Нині, досудовим розслідуванням встановлено, що у 2018 році комунальне підприємство Київської міської державної адміністрації та підрядна компанія уклали договір про проведення капітального ремонту по благоустрою одного з озер у Деснянському районі столиці. Однак, директор підрядної компанії вніс неправдиві відомості до акту виконаних робіт. Зокрема, зазначена у документах спецтехніка не використовувалась, тому роботи з розчищення озера не були виконані в повному обсязі. Внаслідок злочинних дій правопорушників вчинено розтрату бюджетних коштів у розмірі 332 825 гривень.

Слідчі повідомили про підозру керівнику підрядної організації.

За вчинене зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами поліції Києва

Источник