Путін готує свій останній бліцкриг в цій війні

Через кілька днів, згідно з розвідданими, можуть початися військові дії на сході України. У Путіна останній шанс у війні на Донбасі і в Росії. Якщо Україна вистоїть в листопаді, в Росії Путіна не буде.

Судячи з усього Росія готується наступати, але чомусь в холоди. Мабуть розраховують на бліцкриг. Завдання мінімум — порт на півдні, повний контроль Донбасу. Програма максимум — все той же коридор до Криму. Орієнтовно — через кілька днів. Готуються найсучасніші засоби РЕБ, в тому числі для боротьби з українською ППО. Нові танки і можливо "авіація Новоросії". 

На цей раз будуть використані значні сили. Росія шукає привід і провокує українські війська, веде розвідку боєм. І відправляє, відправляє тисячі хлопчиків 20-25 років. Молодих контрактників, офіцерів постарше. Для того, щоб вмирати за землі Путіна, за те, щоб його келих на вечірці не забували наповнювати. За "опозиційний блок", за "путин введи війська", за 2 трильйони розкрадених Роснефтью і ще 2 трильйони, які розкрадуть з Фонду національного надбання. 

Їх відправляють помирати, накачуючи перед цим пропагандистськими фільмами у військових таборах про "українських фашистів", "жідобендеровців і правосеків". Їм платять подвійні оклади в рублях і рублі поступово сповзають все нижче. 

Війна потрібна як повітря, як виправдання розпаду російської економіки, як останній шанс закрити країну від усього світу і прожити ще 10-15 років, пожираючи природні і людські ресурси. 

А потім фініш, світло в кінці тунелю. На півдні Сибіру вже вирізані всі ліси. Нафтові свердловини вироблені, а нових немає. ГТС не модернізувалася 25 років. Навколо православно-чекістський психоз. І безкарність завдяки 84% людей, які ніколи в житті не брали ні за що відповідальності на себе. І не візьмуть… Котрим плювати на своїх дітей і на все. 

А 10 000 або 20 000 хлопців залишаться лежати в Українській Землі. І скільки-то тисяч патріотів. Тому що хтось нагорі хоче постійно жерти і вже майже все зжер навколо себе. 

Україна зараз майже Ізраїль 1948 року. Нам потрібно всього-то вижити. Влаштувати їм 10, 20, 30 донецьких аеропортів — тільки це зможе їх зупинити. 

В листопаді, після виборів і дільби постів у нас не буде іншого виходу як зібратися все ж в кулак і вистояти. Сказати що "Ми це Україна, а Україна, це Ми". І це "Без Нас немає України, а Нас немає без своєї країни".