Очільник КМВА Попко: “Мені ніхто не ставив задачу працювати в інтересах Офісу Президента”

Очільник КМВА Попко: “Мені ніхто не ставив задачу працювати в інтересах Офісу Президента”

Начальник Київської міської військової адміністрації (КМВА), генерал-полковник Сергій Попко (на фото) звернувся до журналістів та тих, хто коментує події пов’язані з життям столиці в умовах воєнного стану. Він зауважив, що столичній владі нема чого ділити, адже роботи вистачить на всіх. Очільник КМВА наголосив, що у нього є чітко визначені функції та задачі із забезпечення життєдіяльності столиці. Цю відповідальність він ділить разом з міським головою і центральною владою у визначених питаннях.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці начальника Київської міської військової адміністрації (КМВА) Сергія Попка. 

 

“…хочу звернутись до деяких заробітчан від журналістики. Коли ви, не перевіривши та не навівши аргументів, переповідаєте чиїсь плітки і домисли, що генерал-полковник Попко – “чиясь людина” і призначений не для виконання визначених законом функціональних обов’язків, а для “переділу влади”, ви з якою метою це робите? Ви з якою метою граєтесь у все це? В чиїх інтересах”, – написав Сергій Попко.

За словами військового очільника столиці, він має чітко визначені функції і задачі із забезпечення життєдіяльності столиці, за які відповідає. 

Попко підкреслив, що йому ніхто не ставив задачу працювати в інтересах Офісу Президента України. Також він зауважив, що не було таких питань і від міського голови Києва Віталія Кличка. 

“Ми всі разом: і ОП, і міська влада, і КМВА, і всі інші органи державної та місцевої влади беремо участь в нарадах після обстрілів. Разом обговорюємо. Буває по-різному. Але це все – робочі моменти”, – зауважив він.

Сергій Попко закликав журналістів не публікувати неперевірені догадки. За словами військового очільника столиці, так звані “неназване джерело в КМДА чи ОП” – дуже в стилі відомих телеграм каналів, курованих фсб рф.

“Тому давайте всі будемо відповідальними. Пам’ятаймо в які часи живемо! Давайте відкладемо ці ваші спроби шукати “чорних кішок в темній кімнаті” до більш спокійних часів”, – резюмував очільник КМВА.

Нагадаємо, з 1 березня очільником Києва є начальник КМВА. З 21 жовтня цю посаду обіймає генерал-полковник Сергій Попко. Міський голова – голова Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Кличко є заступником начальника КМВА з цивільних питань.

Источник