Обіцяли за певну суму домовитись про включення водіїв до системи «Шлях» — у Києві судитимуть двох спільників | Кримінал Києва

2

За даними слідства, обвинувачені дізнались, що благодійна організація, яка займається поставками гуманітарної допомоги для ЗСУ та цивільного населення, планує оформити документи для перетину кордону для своїх водіїв, звернувшись до міністерства.

Представнику благодійного фонду запропонували передати їм 9 500 євро за вплив на службових осіб Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. За ці гроші обвинувачені обіцяли домовитись з посадовцями міністерства, щоб представників благодійної організації включили до системи «Шлях» для виїзду за кордон з метою отримання гуманітарної допомоги.

Спочатку правоохоронці задокументували передачу жінці 5 000 євро, згодом її затримали після одержання другої частини коштів в розмірі 4 300 євро.

У подальшому повідомлено про підозру її спільнику, який через спільного знайомого і запропонував представникам благодійної організації вирішити питання щодо включення десяти водіїв до системи «Шлях».

Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник