На території скита УПЦ (МП) у Чорнобильській зоні виявлено 16 підозрілих осіб, — СБУ

На території скита УПЦ (МП) у Чорнобильській зоні виявлено 16 підозрілих осіб, - СБУ

Служба безпеки України (СБУ) завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на обʼєктах УПЦ (МП) у Київській та Херсонській областях. У результаті, зокрема на території Пустинно-Миколаївського скита, який знаходиться у Чорнобильській зоні, було виявлено групу підозрілих осіб.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби СБУ. 

 

“…на території Пустинно-Миколаївського скита, який знаходиться у “забороненій” Чорнобильській зоні, було виявлено 16 підозрілих осіб. Серед них – чоловіки спортивної статури”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чоловіки перебували на обʼєкті незаконно, оскільки цивільні особи не мають права знаходитися у зоні відчуження, через яку рашисти намагалися прорватися на Київ у лютому-березні цього року.

“Наразі стосовно них складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.46-1 КУпАП “Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення”. Перевіряється їхня причетність до злочинів проти державної безпеки, – повідомили у спецслужбі.

Також на горищі цього ж обʼєкта співробітники СБУ виявили маскувальну сітку, яка зазвичай використовується у військових цілях: для маскування озброєння, техніки та інженерних споруд.

Згідно з повідомленням, у приміщеннях Херсонської єпархії було знайдено рушницю без відповідних дозвільних документів, прапор і золотий герб росії та пропагандистські матеріали, де прославляється росія.

Нагадаємо, керівник Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” Олександр Рудник, якого на цю посаду було призначено зі скандалом в 2017 році, не має нічого проти перебування в Лаврі упц мп. Що не дивно, бо в 2019 році Рудник отримав грамоту від намісника Успенської Києво-Печерської лаври Павла.

Источник