У Києві починають діяти нові графіки стабілізаційних відключень, — ДТЕК

У Києві починають діяти нові графіки стабілізаційних відключень, - ДТЕК

Від п’ятниці, 9 грудня, у столиці запроваджують оновлені графіки стабілізаційних відключень з урахуванням поточної ситуації в енергосистемі. Тепер вони поділені на три категорії.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби ДТЕК Київські електромережі .

 

Згідно з повідомленням, оновлений графік складається з 3 категорій:

  • Світло є. Періоди, коли ми гарантуємо наявність світла. Це білий колір на графіку;

  • Світла немає. Періоди, коли відключення буде відбуватись гарантовано для того, аби збалансувати енергосистему. Сірий колір на графіку;

  • Можливі відключення. Періоди, коли відключення може застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися. В ці періоди рекомендуємо знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами. Світло-сірий колір на графіку.

  • Найближчі кілька днів графік буде працювати в тестовому режимі.

    “У разі відсутності адреси в графіку або неспівпадіння реальної ситуації з графіком – просимо невідкладно повідомляти нам про це”, – зауважили в компанії.

    Нагадаємо, столична влада розширює перелік закладів, які можуть працювати на автономних джерелах живлення у випадку надзвичайної ситуації. КМДА закликає бізнес заповнити спеціальну форму, що розміщена на сайті міста. Інформація про відповідні заклади буде опрацьована та опублікована на офіційному сайті та сторінках у соцмережах міської влади.

    Источник