На Житомирщині повідомлено про підозру священику, який вдарив хлопчика з Прапором України | Кримінальні новини

07.04.2023 19:00

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Коростенської окружної прокуратури, на підставі зібраних слідством доказів, священнику місцевої церкви повідомлено про підозру у хуліганстві — грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувались особливою зухвалістю та винятковим цинізмом.

Слідство встановило, що до хуліганських дій священник вдався під час зібрання громади, яке проходило минулої неділі, 2 квітня, на території церкви Святої Покрови, що у смт Іршанську.

Підозрюваний під час емоційного діалогу з прихожанами безпідставно застосував фізичну силу стосовно двох дітей, 12-ти та 15-ти років. Зокрема, одного штовхнув рукою у плече, завдавши неповнолітньому фізичного болю, іншого малолітнього потерпілого, який стояв з Прапором України, вдарив кулаком у потилицю, заподіявши йому легких тілесних ушкоджень. 

Нагадаємо, протиправна поведінка священника (відео з таким епізодом було активно поширено у мережі інтернет) викликала обурення громади та набула значного резонансу у суспільстві.

Матеріали провадження передані до Коростенського райуправління поліції, яке проводить досудове розслідування.

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури

Источник