На Білоцерківщині поліція затримала жителя, який займався виробництвом наркотиків в домашніх умовах

На Білоцерківщині поліція затримала жителя, який займався виробництвом наркотиків в домашніх умовах

34-річний житель Білоцерківщини виготовляв амфетамін в домашніх умовах. Тепер його судитимуть за виробництво наркотиків.

Про це стало відомо з білоцерківського порталу «Без Табу». 

 

Поліція знайшла прекурсори та амфетамін на суму в понад 1 млн гривень. Також правоохоронці виявили підпільну лабораторію порушника. З неї вилучили обладнання, а також скляні та пластикові ємності, фольгу, ваги та все, що використовувалося для синтезу, пакування та збуту психотропів.

Під час обшуків на території приватного будинку чоловіка, правоохоронці вилучили велику кількість прекурсорів фенілнітропропену, обладнання, за допомогою якого виготовлялися психотропні речовини та наркотичну речовину амфетамін, яку порушник виробляв з фенілнітропропену на продаж. 

Поліція скерувала матеріали до суду. Ще наприкінці липня минулого року, оперативники перекрили канал постачання важких наркотиків до Київської області та столиці.

Слідчі скерували матеріали кримінального провадження до суду. Чоловіка судитимуть за статтями 307, 311, 313 (ч.3) та ст. 317 (ч.2) ККУ. Тепер виробнику наркотиків загрожує до 12 років за гратами.

Нагадаємо, як раніше писала , поліцейськи Київщини викрили масштабну нарколабораторію та канал збуту психотропів (фото, відео).

Источник