Музей просто неба влаштує родинне свято з конкурсами і призами в День захисту дітей

Спільне дозвілля дітей та батьків – це той емоційний ресурс і та м’яка сила, які роблять кожного сильнішим, а сім‘ю – щасливішою. Музей просто неба кличе родини з дітьми на сімейний день “Україна – незламна родина” у Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1 червня.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці музею.

У програмі свята:

  • 11:00-15:00 – сімейний квест “Пізнаємо Україну” – отримайте завдання на вході у музей, знайдіть зазначені локації, дізнайтеся цікавий факт про Україну, зробіть сімейне фото, на фініші викладіть своє накраще фото з локацій у ФБ із хештегом #пізнаємо_Україну і отримайте подарунок та спільні добрі сімейні спогади на все життя. На сто перших сімей – переможців чекає приз.
  • з 11:00 – спортивні ігри для дітей і батьків “Разом” від “Спорт для всіх”.
  • 12:00 – 17:00 – концертна програма творчих колективів, вікторини, забави та майстер-класами із народних танців. Співаємо, танцюємо і жартуємо.
  • 12:30 – руханка з Олімпійськими чемпіонами. Кожен учасник отримає у подарунок олімпійську футболку та зробити веселу руханку з чемпіонами. Також можна буде підтримати наших спортсменів, які представлятимуть Україну на Олімпіаді в Парижі, підписавши для них прапор.
  • 16:00 – всі учасники разом заквітчають “Дерево українського роду”.

Коли: 1 червня з 11:00.

Де: Музей просто неба, м. Київ, Академіка Тронька, 1.

Джерело