Лікар заявила що Путін скоро помре

Лікар також стверджує, що своїми очима бачила зброю в "гуманітарних конвоях" Росії, які регулярно прибувають на Донбас.

У російського президента Володимира Путіна — рак простати.

Про це в інтерв'ю виданню "Гордон" заявила 77-річний хірург Лідія Басс-Бугакова, яка до війни працювала в міській лікарні Первомайська Луганської області.

"Все йде до того, що рано чи пізно Путіна не стане. Медики знають: у нього рак простати. Мені про це російські колеги говорили", – сказала вона.

Лікар також стверджує, що своїми очима бачила зброю в "гуманітарних конвоях" Росії, які регулярно прибувають на Донбас.

"Якби Путін припинив постачання "гуманітарної допомоги", війна давно закінчилася б. А то як приїде "гумковой" – відразу українську армію обстрілюють. Я сама особисто бачила, що возить цей конвой. Коли в Первомайську працювала, ми з одним хірургом в ординаторській пили чай. Раптом відчинилися двері (бойовики куди завгодно безцеремонно заходили – хоч в операційну, хоч у палату), увійшли троє з автоматами: "Поїхали!" Один бойовик спереду, двоє ззаду. Ведуть мене, немов арештовану. Посадили в машину і повезли в комендатуру. Поки вони доповідали, я стояла у дворі. Там якраз були дві фури – російський "гуманітарний конвой". Підійшов один військовий (вони ж без знаків розрізнення, незрозуміло, хто за званням). Відкрили фури, дістали сім білих мішків, ніби як з борошном. Поставили поруч з машиною. А потім він командує: туди зброю, снаряди туди, патрони туди. Це при мені сталося. І я готова під присягою на будь-якому суді це підтвердити", – розповіла Басс-Бугакова.