Критерії вибору сонцезахисних окулярів

Сонце – джерело світла, тепла та гарного настрою. Але тривале перебування у спекотний день на вулиці без певних засобів захисту здатне негативно позначитися на фізичному стані людини. Крім очевидного дискомфорту через яскраве сонячне світло, УФ – промені здатні призвести до помутніння кришталика та тимчасової сліпоти. Тому необхідно заздалегідь обміркувати, як вибрати сонцезахисні окуляри із захистом від ультрафіолету. Варто знати, що не всі окуляри мають достатній ступінь захисту.

Як правильно вибрати сонцезахисні окуляри

Окуляри від сонця є не лише необхідним аксесуаром, а й частиною стилю. Саме тому багато людей обирають окуляри Полароїд, які крім захисту мають ще й стильний вигляд. Різноманітність кольорів та форм дозволяє доповнити свій модний образ у будь-яку пору року та у будь-якій ситуації. Перед тим, як підібрати сонцезахисні окуляри, слід не лише звернути увагу на лінзи та оправу, а й визначити свій тип обличчя та кольоротип.

  • Матеріал лінз

Види сонцезахисних окулярів насамперед можна поділити за якістю матеріалу. Оскільки першорядним завданням є захисна функція, слід звернути увагу на те, які лінзи для сонцезахисних окулярів краще вибрати. Є два варіанти: скло та пластик. У кожного є свої недоліки та переваги. Скло не варто купувати для дітей, адже їх легше розбити. Пластикові лінзи зручніше, тому що їх вага набагато легша, але їх легко подряпати. Окуляри з поляризаційною лінзою мають додатковий захист. Окуляри чоловічі Полароїд славляться саме такими лінзами. Звичайно коштуватимуть вони дорожче, але вони того варті.

  • Матеріал оправ

Ринок пропонує величезний вибір окулярів із різноманітними оправами. Найбільш популярним матеріалом є пластик, метал. Останнім часом часто створюються й натуральні оправи. Якщо ви хочете, щоб окуляри довго прослужили, краще вибрати товар дорожче, але з міцною оправою. Головними перевагами пластику є легкість та тривалий термін експлуатації. Металева оправа відрізняється міцністю, а натуральні матеріали стали фаворитами у любителів естетичних якостей, оригінальності та екологічності. Окуляри від Polaroid мають оправи як з металу, так і з пластику.

  • Сонцезахисні окуляри із захистом від ультрафіолету

Експерти стверджують, що невелика кількість ультрафіолету приносить організму користь і навіть піднімає настрій. Але зловживання може спричинити погіршення стану здоров’я, особливо органів зору. Тому захист у сонцезахисних окулярів має бути достатньому рівні. Для зручності вибору, виробники встановлюють певне маркування, яке вказується цифрами на окулярах.

Найбезпечніші сонцезахисні окуляри позначені символом UV 100% (максимальнийзахист). UVA та/або UVB вказують на те, що окуляри захищають від певного виду ультрафіолетових променів. Існує маркування UV, але має досить розмите визначення, оскільки захист існує, але точних даних про нього немає.