КМДА: Заборона евакуації автівок під час воєнного стану призведе до колапсу в центрі Києва

КМДА: Заборона евакуації автівок під час воєнного стану призведе до колапсу в центрі Києва

Якщо заборонити евакуйовувати автівки на період воєнного стану, це призведе до колапсу в центральній частині міста. У столичній мерії побоюються, що якщо Верховна Рада (ВР) дозволить залишати авто де заманеться, місто не матиме можливості у разі надзвичайних ситуацій евакуйовувати транспортні засоби, які створюють перешкоди для спецтехніки – карет швидкої допомоги та пожежних машин.

Як дізналася , таку думку висловив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

 

Чиновник прокоментував зареєстрованийу ВР законопроект №9092 “Про внесення змін до статті 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування під час дії правового режиму воєнного або надзвичайного стану”. 

Автор проекту закону – народний депутат Володимир Крейденко (фракція “Слуга народу”) – пропонує не застосовувати тимчасове затримання транспортних засобів інспекторами з паркування в місцевостях, де запроваджено правовий режим воєнного або надзвичайного стану.

Нардеп апелює до того, що за рік повномасштабної війни кількість випадків такого затримання автівок зросла, це роблять у більшості випадків інспектори з паркування, а не уповноважені підрозділи Нацполіції, і часто навіть без законних підстав.

Крім цього, Крейденко вказує на те, що під час повітряних тривог водії бувають змушені швидко залишати свої машини для пошуку укриття, при цьому можуть порушуватися правила зупинки чи стоянки, а в такому разі, мовляв, від них неетично вимагати перед лицем загрози життю і здоров’ю вимагати дотримання правил дорожнього руху. 

Источник