Київську ТЕЦ-6 готують до збільшення потужності

Київську ТЕЦ-6 готують до збільшення потужності

Комунальне підприємство (КП) «Київтеплоенерго» оголосило про пошук виконавця робіт з розробки проєктної документації по реконструкції ТЕЦ-6 на вулиці Пухівська, 1а. Наразі оголошено тендер, триває подання пропозицій. За послугу планують сплатити понад 32 млн гривень, проєкт має бути готовим до жовтня 2024 року.

Про це, як передає , йдеться в оголошенні в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно з повідомленням, КП “Київтеплоенерго” оголосило про пошук розробника документації з реконструкції ТЕЦ-6. На меті розробки є “збільшення встановленої потужності станції шляхом встановлення когенераційної установки електричною потужністю 54 МВт, з влаштуванням фізичного захисту когенераційної установки та допоміжного обладнання».

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій спливає 2 січня, аукціон призначено на 3 січня 2024 року. Очікувана вартість закупівлі складає 32 млн 114 тис.342 гривні. Проєкт має бути готовий до 1 жовтня 2024 року.

Що купували в столиці на минулому тижні дивіться у відео :

Нагадаємо, у грудні цього року стало відомо, що Нацполіція вивчає факти можливої розтрати бюджетних коштів посадовцями КП “Київтеплоенерго”, які в 2022 році закупили для бюджетних закладів столиці дизельні транспортабельні котельні на суму 112,7 млн гривень. Розмір втрат ще встановлюється. Також раніше “бюджетні порушення” в діяльності “Київтеплоенерго” фіксували, зокрема, ДБР і Держаудитслужба.

Источник