Київські рятувальники отримали спеціальний захист від побратимів із Кракова (фото)

Київські рятувальники отримали спеціальний захист від побратимів із Кракова (фото)

Столичні вогнеборці отримали від партнерів з Регіонального штабу Державної пожежної служби у Кракові спеціальні захисні костюми та генератор. Костюми дуже важливі для роботи вогнеборців, адже вони здатні витримувати температуру до 800 градусів Цельсія.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби ГУ ДСНС в Києві.

 

Як зауважили в пресслужбі, такі спеціальні костюми призначені для захисту рятувальників від інтенсивного тепловипромінювання та короткочасного контакту з відкритим полум’ям, що виникають при аварійно-рятувальних роботах. Такий костюм здатний витримувати температуру до 800 градусів Цельсія. 

Генератор використовуватиметься для виконання рятувальниками необхідних завдань під час відключення електроенергії.

Бійці столичного гарнізону ДСНС подякували партнерам з Регіонального штабу Державної пожежної служби Кракова за постійну підтримку та допомогу.

Нагадаємо, у 2022 році як гуманітарну допомогу, так і в рамках придбання коштом міського бюджету, Київ отримав 58 рятувальних автомобілів. Вже тільки у квітні 2023 року бійці ДСНС отримали пожежне авто із 30-метровими сходами. Також  у квітні автопарк пожежно-рятувальної служби Києва отримав 4 автомобілі Renault, які чудово підійдуть для роботи в умовах щільної забудови міста. Спецтехніку для столичних рятувальників виробили у Польщі на замовлення німецького міста-побратима Лейпциг. 

Источник