Київські митники виявили у поштових відправленнях капсули з психотропами на чверть мільйона гривень

Київські митники виявили у поштових відправленнях капсули з психотропами на чверть мільйона гривень

Столичні митники виявили у трьох міжнародних поштових відправленнях з Казахстану 5,6 тисяч капсул для схуднення з вмістом психотропної речовини. У складі капсул знаходився сибутрамін, віднесений до психотропних речовин, обіг яких в Україні обмежено, а пересилання у міжнародних поштових відправленнях – заборонено. Всі товари були вилучені. 

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київської митниці. 

 

“5,6 тисяч капсул для схуднення з вмістом психотропної речовини виявили київські митники у трьох міжнародних поштових відправленнях з Казахстану. Препарати «Fito Lida», «Medina Slimfit», «Al-Sheikh Beauty» та інші прямували від одного відправника з м. Астана до Києва та Полтави”, – йдеться в повідомленні. 

Як зазначають в митниці, експерти визначили, що у складі капсул знаходиться сибутрамін, віднесений до психотропних речовин, обіг яких в Україні обмежено, а пересилання у міжнародних поштових відправленнях – заборонено. За даними фактами правопорушень Київською митницею складено три протоколи за ст. 473 Митного кодексу України. Капсули загальною вартістю 255 тис. гривень вилучено.

Нагадаємо, службова собака Київської митниці Харді спрацювала на відправлення, яке прямувало зі США до України. При перевірці у посилці виявили наркотики і психотропи, заховані серед кондитерських виробів, котячих речей та галантереї.

Источник