Київрада витратить 2 млн гривень на оренду електромобілів

Київрада витратить 2 млн гривень на оренду електромобілів

Київська міська рада має намір впродовж 11 місяців цього року орендувати електромобілі з водієм. У планах оренда трьох авто, за пересування дорогами без забруднення середовища вихлопними газами у міськраді готові заплатити понад 2 млн гривень.

Про це, як передає , йдеться в оголошенні у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно з оголошенням, Київська міська рада оголосила тендер з пошуку виконавця надання послуги з оренди електромобілів. Аукціон заплановано провести 22 січня 2024 року, орієнтовна вартість закупівлі складає 2 млн 036 тис. гривень.

У планах Київради оренда трьох електромобілів з водієм. Перевага надається Nissan Leaf або еквівалентам, бажаний колір – білий, сірий або чорний, але всі авто мають бути одного кольору. Запас ходу електромобіля має бути не менше 150 кілометрів на одному заряді батареї. Також у міськраді не проти брендування кузовів з нанесенням логотипу Київської міської ради (макет погоджується із замовником). 

Послуги мають надаватися у робочі дні з 08.00 до 18.00 на території Києва та Київської області. У неробочий час або у вихідні дні перевезення планують здійснювати по окремій заявці в межах встановленого місячного ліміту.

Що купували в столиці та на Київщині протягом минулого тижня дивіться у відео :

Нагадаємо, Департамент молоді та спорту КМДА планує провести тендер з метою пошуку виконавця робіт з прибирання офісних приміщень на 4-му поверсі будівлі по вулиці Хрещатик, 12. За утримання в чистоті та порядку кабінетів впродовж цього року планують сплатити 140 тис. гривень.

Источник