Київ та Берлін підписали угоду про партнерство

Київ та Берлін підписали угоду про партнерство

Київ та Берлін підписали угоду про партнерство двох міст. На знак важливості для Берліна співпраці з українською столицею та на знак солідарності з українцями відбулася церемонія проходження мерів двох міст через Бранденбурзькі ворота.

Про це, як стало відомо , повідомляє КМДА.

 

“Берлін із міст західної Європи прийняв найбільшу кількість українців, які рятувалися від війни. Наразі тут мешкають понад 65 тисяч наших співгромадян. І місто їм продовжує допомагати”, – підкреслив мер столиці Віталій Кличко.

Мер Берліна Кай Вегнер зазначив, що партнерство, співпраця з Києвом є серед пріоритетних проектів для влади Берліна. І німецька столиця зацікавлена в поглибленні співпраці та продовжить підтримку Києва.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Мери двох міст обговорили зокрема передачу Берліном міських автобусів та комунальної техніки та сприяння німецької столиці у створенні Києвом муніципального центру протезування для військових.

«Берлін уже готовий направити кількох техніків-протезистів з інноваційних берлінських підприємств для передачі досвіду та практичних навчань українських фахівців. Чимало українських військових сьогодні лікуються та проходять реабілітацію в клініках Берліна», – йдеться у повідомленні.

Під час церемонії підписання угоди про партнерство в мерії Берліна також були присутні представники Альянсу українських організацій у Німеччині.

Источник