Як правильно вибрати фрези для апаратного манікюру?

З кожним роком апаратний манікюр стає все більш затребуваним, плавно витісняючи зі списку нейл-процедур обрізний манікюр. Причин для цього безліч, але в першу чергу те, що зовнішній вигляд апаратного манікюру зберігається довше, процедура практично безболісна і проходить на порядок швидше. Для старту потрібно купити фрезер та фрези для манікюру в інтернет-магазині. Початківцю також рекомендується купити манікюрний підлокітник, пилки, засоби для догляду за кутикулою, одноразові рукавички та інше.

Варто зазначити, що сьогодні у продажу можна зустріти широкий вибір насадок — фрези, бори, шліфувальники, полірувальники та багато іншого.

Різновиди фрез

Фрези для апаратного манікюру можуть відрізнятись матеріалом виготовлення, формою, діаметром, абразивністю.

Пропонуємо детальніше розглянути різновиди насадок по матеріалу.

  1. Керамічні – відрізняються м’якістю, тому є максимально безпечними. Переваги: не нагріваються при високих оборотах, не піддаються утворенню корозії та не збирають пил. Абразивність може змінюватись в межах від 100 до 400 мкм. Залежно від типу поверхонь, можуть бути призначені для шліфування нігтьової пластини, видалення кутикули та ороговілої шкіри.
  2. Алмазні – мають високі показники жорсткості, тому відрізняються функціональністю. Можуть бути виготовлені з алмазу та алмазної крихти. Призначені для шліфування та моделювання нігтя, обробки кутикули та мозолів.
  3. Твердосплавні насадки застосовують при видаленні акрилового матеріалу, ороговілої шкіри, твердих мозолів.
  4. Сталеві фрези виготовляють із сплавів високої якості, та призначені для роботи зі штучними нігтями та видалення мозолів.
  5. Корундові – виготовляють із синтетичної керамічної крихти, зовні схожі на акрилові. Вони не мають гострих кутів та жорсткої поверхні, тому ідеально підходять для ніжної шкіри.

Фрези для апаратного манікюру за формою представлені в дуже широкому асортименті. Пропонуємо розглянути найпопулярніші з них:

  • Овальна форма використовується при видаленні кутикули та роботи з бічними валиками.
  • Циліндр із прямими кутами ідеально справляється з відпилюванням моделюючого шару.
  • Циліндр із загостреним кінцем відмінно підходить для розкриття синусів та обробки бічних валиків.
  • Піка або голка – видаляє штучний матеріал та відшарування біля кутикули.
  • Циліндр із закругленим кінцем використовують для полірування нігтьової пластини та усунення мозолів.

Тонкості вибору фрез

Як і з вибором лампи для манікюру, при підборі насадок для апаратного манікюру, в першу чергу слід звернути увагу на технічні характеристики апарату. Для роботи з фрезою великого розміру необхідно, щоб прилад міг працювати на низьких обертах.

Перед покупкою слід ознайомитись із терміном гарантії. Якщо він не великий, існує висока ймовірність, що виріб прослужить недовго.

Наявність позначки «Т» свідчить про те, що на поверхні розташований нітрит титану, отже ріжуча здатність насадки збільшена.

Кольорові позначки, які розташовані на стрижні насадки, вказують на ступінь жорсткості. Наприклад, жовта насічка – м’яка фреза, чорна – груба.

Догляд за фрезами

Більшість фрез для манікюру можна дезінфікувати та стерилізувати. Однак краще робити це окремо від інших манікюрних інструментів. Увага! Насадки з силікону та кераміки не можна стерилізувати та повторно використовувати.