Талісмани та амулети, які залучать гроші та удачу у 2024 році

З настанням кожного нового року, багато хто з нас бажає, щоб він був щасливішим і успішнішим, ніж попередній. Звичайно, в першу чергу необхідно поставити цілі та завдання, потім активно до них рухатися. «Помічниками» для здобуття достатку та благополуччя у 2024 році можуть виступати амулети та талісмани.

Рік Зеленого Дерев’яного Дракона «любить» розкіш та максималізм у всьому. Серед його переваг одяг у яскравих відтінках, металізовані елементи, вишукані страви, феєрверки та галасливі компанії.

Щоб весь 2024 супроводжувався успіхом, астрологи рекомендують оточити себе улюбленою палітрою «покровителя». До неї можна віднести всі відтінки червоного, жовтого, золотого, зеленого, помаранчевого, коричневого. Від синього кольору краще відмовитися, віддаючи перевагу бірюзовому.

Каменем удачі 2024 року є яшма. Універсальний амулет здатний залучити добробут кожному представнику знаку зодіаку. Для захисту себе та близьких, рекомендується придбати камінь яшма.

Щоб якнайдужче привабити удачу, слід підібрати амулет відповідно до знаку зодіаку.

Телець

Опікуваним Венери повинні вибирати натуральне каміння в Україні, що має металеву оправу з міді. Хризопраз допоможе усунути недоліки характеру, смарагд навчить тактовності, халцедон збільшить працездатність, а сердолік приверне гроші.

Діви

Для підопічних Меркурія астрологи рекомендують надавати перевагу виробам із природних матеріалів, таких як дерево, глина і кераміка. Захистить їх від «поганого ока» яшма, зміцнить імунітет – нефрит, допоможе здобути впевненість у собі – хризоліт.

Козеріг

Десятому знаку зодіаку слід вибирати амулети у вигляді тварин. Наприклад, земноводні допоможуть досягти поставленої мети, черепахи – здобути мудрість і завзятість. Камінь рубін розкриє прихований потенціал, а онікс надасть життєвих сил.

Близнюки

Цьому представнику стихії Повітря допоможуть у 2024 році талісмани у вигляді близнюків, ключа, маски, крил, змії. За допомогою агату можна здійснювати контроль над енергетичним рівнем, топаза – надати врівноваженості, а ось олександрит допоможе набути оптимізму.

Терези

Для Терезів астрологи в якості талісману рекомендують вибирати вироби у вигляді серця, терезів, книги, голуба. Оберегом виступає камінь турмалін, який дозволяє розкрити творчий потенціал. А ось опал створює гармонію у житті, діамант – фінансовий успіх.

Водолій

Талісманами Водоліїв здатні стати підвіски у вигляді ключа та замку, глека, птахів чи комах, та всього іншого, що може літати. До мінералів-помічників можна віднести аметист, циркон і сапфір, який здатний позбавити власника нервової напруги та стресу.

Рак

Амулетами Раків є намисто, східна символіка, місяць, серце. Серед натуральних каменів слід звернути увагу на місячний камінь та смарагд.

Риби

Водному знаку, керованому Нептуном, краще вибирати амулет, пов’язаний із рідною стихією (рибки, перли, медуза, корали, черепашки). Камінь аметист дозволить підвищити впевненість у собі, аквамарин додасть мотивації, хризоліт – баланс в емоціях.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи радять як талісман вибирати зображення зі скорпіоном, жуком-скарабеєм або жабою. Виступає оберегом та захисником камінь гематит, гранат принесе успіх у справах, чорний опал допоможе розкрити прихований потенціал.

Овен

Для залучення удачі у 2024 році першому знаку зодіаку рекомендується вибирати зображення з військовою символікою, а також прикраси з гранатом, сапфіром, алмазом, аметистом.

Лев

Щоб приманити гроші та удачу, а також захиститися від зла, астрологи рекомендують представникам знаку зодіаку Лев вибирати зображення із сонцем, соняшником чи орлом. Ідеальним «компаньйоном» серед мінералів є камінь цитрин, рубін та топаз.

Стрілець

Найсильнішим талісманом цього знаку є кінь і всі пов’язані з ним елементи. Не обов’язково вибирати їх у вигляді ювелірних прикрас. Невелика фігурка на полиці здатна захистити свого власника, та залучити удачу та фінансовий достаток. Серед амулетів експерти рекомендують віддавати перевагу масивним кулонам з бірюзою та хризолітом.