Ірпінська міськрада шукає підрядника для відновлення одного з будинків по вулиці Шевченка

Ірпінська міськрада шукає підрядника для відновлення одного з будинків по вулиці Шевченка

Місцева влада в Ірпені (Бучанський район Київщини) вирішила капітально відремонтувати пошкоджений російськими обстрілами будинок на вул. Шевченка, 4. Виконком головий заплатити за це понад 57 млн гривень. Час на ремонт у майбутнього підрядника буде до кінця 2024 року.

Про це  дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, виконавчий комітет Ірпінської міської ради оголосив тендер на капітальний ремонт пошкодженого внаслідок збройної агресії росії багатоквартирного житлового будинку в м. Ірпінь по вул. Шевченко, 4.

Очікувана вартість закупівлі – 57 млн 624 тис. 52 гривні.

Відкриті торги з особливостями призначені на 3 жовтня 2023 року (строк виконання робіт – 31 грудня 2024 року).

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі блекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Правила аукціонів такі, що, зокрема, кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. Також залишається діючою норма, що дозволяє визнавати переможця навіть, якщо на торги подався тільки один учасник (до війни в такому разі тендер би не відбувся).

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися на Київщині минулого тижня: 

Источник