Інвестори перестали купувати золото для захисту від інфляції » — новости экономики Украины | Экономика

Цього тижня ціни на золото виросли після періоду тривалого падіння, ціни на срібло практично не змінилися, пише старший аналітик Альпарі Ганна Бодрова. Слабкий долар допомагає золоту дорожчати, але шансів на бурхливе зростання мало.

Ціни на золото на цьому тижні зросли на 0,7%, перервавши серію затяжного зниження. Тройська унція торгується за $1810. Якщо вдасться міцно закріпитись над $1808, відкриється дорога для руху до $1815. Шансів на бурхливе зростання золота, як і раніше, мало: єдине, що зараз сприяє покупкам — це фактор слабкого долара.

Попит на золото як на безпечний актив нівельований, цього року золото не використовується інвесторами і як страховка від інфляції. Найближчим часом ціни на золото можуть коливатися в діапазоні $1785−1815.

Срібло практично не змінилося в ціні на цьому тижні, унція балансує близько $22,88. Попит на метал з боку промисловості все такий же обмежений, у періоди свят та канікул це закономірно. Технічна картина дозволяє розраховувати на закріплення ціни на срібло у діапазоні $22,80−23,00.

Источник