Їдемо в Європу самостійно: швидко, безпечно, недорого

Як дістатися до Мюнхена чи іншого міста Німеччини швидко, з комфортом, без пересадок і за невеликі гроші? Це запитання може бути актуальним для багатьох українців. Хтось планує поїздку за кордон для відпочинку, комусь треба до Німеччини по роботі чи для лікування. Що б не було причиною мандрівки, найперше доведеться визначитися, як добиратися за кордон.

Чому подорожувати за кордон вигідно автобусом?

Варіантів, як дістатися з Києва до Мюнхена, на сьогодні не так вже й мало: власним автомобілем, автостопом, потягом. Проте якщо хочеться, щоб поїздка пройшла швидко, в комфорті й коштувала не надто дорого, то однозначно слід віддати перевагу рейсовому автобусу. Тим паче, що на маршруті Київ Мюнхен автобус курсує доволі давно, до того ж не один. Тож вибрати буде з чого.

Чи вдасться отримати усі переваги, які обіцяє автобусна подорож, залежить від перевізника. А якщо врахувати, що дорога з Києва до Мюнхена займає близько 30 годин, то до вибору перевізника слід поставитися з усією відповідальністю. Хорошим варіантом може стати компанія KLR Bus, яка вже не один рік здійснює міжнародні автобусні перевезення між населеними пунктами України та країн ЄС. Є серед маршрутів перевізника і рейс Київ-Мюнхен.

Подорож до Німеччини автобусом KLR Bus — це:

  • швидко — логістична служба компанії розробила оптимальний маршрут, щоб максимально скоротити час в дорозі;
  • надійно — якщо рейс заявлений в графіку, то транспортний засіб гарантовано поїде;
  • безпечно — перед кожний рейсом автобуси компанії проходять перевірку на справність;
  • комфортно — салони автобусів KLR Bus обладнані за європейськими стандартами (широкі зручні крісла, достатня відстань між рядами, кондиціонер, Wi-Fi, аудіосистема, розетки на 220 В).

Автобуси перевізника з Києва відправляються з двох точок: автостанція «Дачна» і АС-ЗЛВ на вул. Симона Петлюри, 32.

Де купити квиток на автобус KLR Bus?

Придбати квитки на напрямок Київ-Мюнхен можна на сайті Kasa Lux-Reisen — сервісу для продажу проїзних документів через інтернет. Оформити замовлення на сайті можна в будь-який час. Форма замовлення зручна й зрозуміла навіть для тих, хто купує квитки через інтернет вперше. Замовник отримує інформацію про всі доступні рейси, наявні вільні місця, характеристики автобуса, тривалість поїздки, актуальну ціну на квитки. Якщо раптом виникнуть складнощі з оформленням замовлення, в Kasa Lux-Reisen є цілодобова служба підтримки.