До Києва прибув прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес

До Києва прибув прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес

У суботу, 1 червня, в перший день головування Іспанії в Раді ЄС, до України прибув прем’єр цієї країни Педро Санчес (на фото). Очільник іспанського уряду проведе зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні очільника уряду Іспанії у Twitter.

 

«Уже в Києві. Я волів би, щоб перший захід іспанського головування в Раді ЄС відбувся в Україні, разом з Володимиром Зеленським. Усю європейську солідарність я передаю вашому уряду і парламенту. Ми будемо підтримувати український народ, допоки в Європу не повернеться мир», – написав Педро Санчес.

Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у Facebook зазначив, що з візиту до України Мадрид розпочинає своє піврічне головування в ЄС. 

“Для нас це будуть визначальні шість місяців щодо початку переговорів про вступ. Розраховуємо в цьому на підтримку Іспанії”, – підкреслив Президент.

Нагадаємо, попередній візит Педро Санчеса до України відбувся 23 лютого 2023 року, напередодні річниці широкомасштабного вторгнення рф до України. Він зустрівся з Президентом Володимиром Зеленським. Також Санчес відвідав Київ та деокуповані міста Київщини – Ірпінь та Бучу.

Источник