Чат-бот Chat GPT тепер доступний в Україні, — Федоров

Чат-бот Chat GPT тепер доступний в Україні, - Федоров

Україну виключили зі списку країн, у яких заблоковано Chat GPT компанії OpenAI. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

 

“Chat GPT тепер доступний в Україні. Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням — офіційні листи, дзвінки та зустріч з керівництвом”, – зазначив Федоров.

Міністр попередив, що програма не працюватиме на тимчасово окупованих росією територіях. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди. 

“Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян”, -зауважив він. 

Федоров подякував компанії OpenAI за правильне та цілком логічне рішення. Адже Україна, яка бореться за свободу та прогрес, точно має право на доступ до революційних технологій.

Довідково: ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer)— чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI. Являє собою велику статистичну модель мови, оптимізовану для ведення діалогів та відлагоджену завдяки технікам навчання з учителем та навчання з підкріпленням. Прототип ChatGPT було випущено 30 листопада 2022 року. Через детальність та ясність відповідей, його популярність виросла неймовірно швидко. Розробник чат-бота заборонив деяким окремим країнам користуватися своїми сервісами відповідно накладених санкцій, наприклад у росії він недоступний. Стосовно України, OpenAI блокував чат-бот через т.зв. лднр і Крим.

Источник