Будівництво укриття в одному з броварських ліцеїв здешевили на 4,5 млн гривень

Будівництво укриття в одному з броварських ліцеїв здешевили на 4,5 млн гривень

Місцева влада у Броварах з другої спроби, здається, знайшла підрядника для облаштування укриття місцевого ліцею. Перша спроба була більш дороговартісною й, імовірно, через прискіпливу увагу центральної влади до закупівель місцевого самоврядування, не вдалася. 

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради заплатить за “нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території Броварського ліцею № 4 ім. С. І. Олійника” 27 млн 403 тис. 265,81 гривень.

Гроші отримає, імовірно, ТОВ «ДК»МІДАС» – єдина фірма, що взяла участь у відкритих торгах з особливостями.

Наразі пропозиція згаданого ТОВ розглянута, але висунена вимога про усунення невідповідностей тендерним вимогам.

Слід зазначити, що раніше вже був оголошений ідентичний тендер, але з більшою очікуваною вартістю закупівлі (майже 32 млн гривень). Той тендер скасували.

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Источник