Броварська громада отримала чергову гуманітарну допомогу від американського міста-побратима Рокфорд, що знаходиться в штаті Іллінойс.
Про це KВ стало відомо з допису Броварської міської ради в фейсбук.
Допомога була доставлена партнером з Румунії – благодійною організацією «Люди і факти». Зокрема Броварська громада отримала медичні препарати, які будуть використовуватися в лікувальних закладах.
«У ході зустрічі із Деніелем Маковеєм, головою організації, міський голова Ігор Сапожко подякував американському та румунському народу за постійну підтримку України, в тому числі Броварської громади, надання медичних препаратів, які будуть передані до наших лікувальних закладів, а також за тимчасовий захист, наданий благодійною організацією «Люди і факти» понад 40 броварчанам у Румунії», – йдеться в повідомленні.
Голова організації «Люди і факти» запевнив у подальшій співпраці та висловив свою солідарність.
Нагадаємо, як раніше писала KВ, волонтерський штаб «Українська команда» передала розвідникам черговий позашляховик.
Оставьте ответ