Бородянська громада отримала від УВКБ ООН п’ять вантажівок будівельних матеріалів (фото, відео)

Бородянська громада отримала від УВКБ ООН п’ять вантажівок будівельних матеріалів (фото, відео)

До Бородянки Київської області вчора, 25 лютого, прибули вантажівки з будівельними матеріалами. Допомогу для відновлення зруйнованого житла мешканців територіальної громади надало Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.

 

“25 лютого Бородянська тергромада отримала від УВКБ ООН 5 вантажівок будівельних матеріалів для мешканців зруйнованого житла 1-2 категорії руйнувань”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що декілька місяців тому Бородянською селищною радою було розпочато збір заяв від власників зруйнованих житлових помешкань для участі в цій програмі допомоги.

“УВКБ ООН за їхніми власними критеріями схвалено 119 заяв, згідно яких громадяни й отримають зазначені будматеріали. В разі ж, якщо заявник натепер уже отримав ці будматеріали від інших БФ (благодійних фондів,- КВ) або в рамках інших програм допомог, то повторно йому така видача не здійснюватиметься”, – зауважив заступник селищного голови Костянтин Мороз.

Нагадаємо, у Бородянці графіті відомого художника Бенксі захистили склом та встановлюють спеціальну систему з датчиками руху. Мова йде про роботи, створені на стіні зруйнованої котельні дитсадка та на знищеному окупантами будинку по вулиці Центральній.

Источник