Розбір завалів зруйнованого будинку у Дніпрі завершено, відомо про 45 загиблих

Розбір завалів зруйнованого будинку у Дніпрі завершено, відомо про 45 загиблих

Станом на вечір 17 січня 2023 року розбір завалів зруйнованого будинку у Дніпрі і пошуково-рятувальну операцію завершено. Відомо про 45 загиблих, серед яких 6 дітей.

Про це  стало відомо з допису президента України Володимира Зеленського в Telegram.

 

«Заслухав доповіді щодо зруйнованого російською ракетою будинку у Дніпрі. Станом на зараз розбір завалів і пошуково-рятувальну операцію завершено», – повідомив Володимир Зеленський у своєму дописі.

Відомо про 45 загиблих, серед яких 6 дітей. Із травмами різних ступенів тяжкості – 79 осіб, серед них 16 дітей. 

Як повідомляється, загалом у цій багатоповерхівці проживало близько 1700 осіб. У будинку пошкоджено 230 квартир, повністю зруйновано – 72. 

Президент також додав, що вже проводяться слідчі дії для з’ясування всіх обставин та встановлення всіх причетних до цього злочину Росії проти мирних людей України. 

«Ми обов’язково знайдемо всіх, хто спричинив цей терор. Кожного, хто причетний до цього та інших ракетних ударів проти України, буде знайдено й притягнуто до відповідальності», – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 14 січня 2023 року, російські окупанти нанесли ракетний удар. Одна з ракет влучила у дев’ятиповерховий житловий будинок у Дніпрі. Сьогодні вранці, 17 січня, кількість загиблих становила вже 44 особу, з них 4 дитини. Також кількість поранених внаслідок удару зросла з 75 до 79 осіб. 

Источник