Біла Церква шукає підрядника для очищення вулиць та тротуарів від снігу

Біла Церква шукає підрядника для очищення вулиць та тротуарів від снігу

Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради шукає виконавця робіт з зимового утримання міста. За прибирання снігу в декількох районах Білої Церкви місцева влада готова заплатити 18 мільйонів гривень. Наразі триває час для подання тендерних пропозицій.

Про це  стало відомо з оголошень в системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно першого оголошення, згаданий департамент готовий заплатити не більше 8 млн 684 тис. 605,66 гривень за послуги із зимового утримання (прибирання снігу) міста Біла Церква (вулиці Ярослава Мудрого та мікрорайону Гайок) на 2023 рік. 

Відповідні торги на пониження очікуваної вартості послуг призначені на 16 грудня 2022 року.

Друге оголошення стосується того самого прибирання снігу, але йдеться про іншу частину середмістя – від вулиці Ярослава Мудрого до Одеської траси. 

На це виділяється стільки ж грошей, як і в першому випадку. Аукціон має відбутися 19 грудня ц.р.

Третє оголошення – на суму 630 тис. 821,40 гривень, в даному випадку мовиться про зимове утримання частини центру міста. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 5 грудня.

Як інформувала , Комунальне підприємство (КП) Ірпінської міської ради «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» оголосило про публічну закупівлю – КП потребує екскаватора. На це виділяється 4 мільйони гривень. Електронні торги призначені на середину грудня, а переможець тендеру повинен буде забезпечити Ірпінське управдіння ЖКГ необхідною технікою до кінця року. 

Источник