Завтра у Макарові можна буде отримати грошову і гуманітарну допомогу

Завтра у Макарові можна буде отримати грошову і гуманітарну допомогу

Завтра, 10 лютого, жителі Макарівської громади зможуть отримати грошову допомогу до 3000 гривень, пакунки з продуктами та речами або правову допомогу. 

Про це стало відомо з публікації Макарівської селищної ради.

 

Допомогу надає ГО “Харківська правозахисна група” у партнерстві із датською організацією “Dignity” в рамках проєкту “Pursuing Justice for International Crimes in Ukraine” (“Здійснення правосуддя щодо міжнародних злочинів в Україні”).

За допомогою можуть звернутись близькі родичі цивільних загиблих внаслідок бойових дій, поранені цивільні, жертви катувань та зґвалтувань (військові та цивільні), цивільні, що побували у полоні родичі зниклих безвісти цивільних осіб та ті, чиї домівки зазнали пошкоджень 3-4 ступеню, або якщо у родині власників зруйнованого будинку виховується три і більше дітей чи власником майна є самотня літня людина.

Допомогу надаватимуть у приміщенні Макарівської селищної ради (2 поверх, зала засідань), за адресою: вул. Димитрія Ростовського з 9:00 до 17:00.

З собою необхідно мати оригінали таких документів: копію паспорту або іншого документа, що посвідчує особу; копію довідки про присвоєння ІПН; реквізити банківського рахунку; документи, що підтверджують її статус (медичні довідки, документи про смерть та причину смерті, що підтверджують руйнацію майна, тощо).

Як раніше писала , окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Він відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності .

Источник