Завершення опалювального сезону в Києві: комунальники прозвітували про заміну 50 км аварійних тепломереж

Завершення опалювального сезону в Києві: комунальники прозвітували про заміну 50 км аварійних тепломереж

У Києві з 8 квітня почався процес відключення будівель від тепла. Роботи триватимуть до кількох днів, що обумовлено технологічними вимогами. Після завершення поточного сезону, фактично в той же день, комунальники розпочинають підготовку до наступного.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА).

 

Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, протягом поточного опалювального сезону аварійні бригади КП “Київтеплоенерго” ліквідували майже 5000 пошкоджень на теплових мережах. У “Київтеплоенерго” зауважили, що опалювальний сезон в столиці тривав 170 днів.

Він зауважив, що восени та взимку теплоенергетичні об’єкти столиці зазнали більше десятка масованих атак із використанням ракет і дронів. 

“Завдяки програмі міжнародної технічної допомоги USAID Проекту енергетичної безпеки, замінено понад 11 км пошкоджених ракетними обстрілами теплових мереж у чотирьох районах Києва. Польська компанія Logstor International надала нам якісні комплектуючі та трубопроводи з найнижчим рівнем тепловтрат для заміни аварійної ділянки на території Відрадного масиву. Загалом, навіть в умовах воєнного стану нам вдалось замінити понад 50 км аварійних тепломереж”, – пояснив заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв зауважив, що цього року, в рамках підготовки до зими, ремонтні роботи проводитимуться в більших обсягах, враховуючи пошкодження, завдані ворогом.

Нагадаємо, на Київщині завершується опалювальний сезон 2022/2023 року. Наразі повністю відключилися від теплопостачання Вишгородська, Васильківська, Ірпінська міські громади, Димерська та Коцюбинська селищні громади, а також поступове відключення від теплопостачання триває ще в 13 територіальних громадах області. 

Источник