Засідання Київради 20.04.2023 року: онлайн-трансляція та порядок денний

Засідання Київради 20.04.2023 року: онлайн-трансляція та порядок денний

Сьогодні на 11:00 заплановане чергове засідання Київради – перша “пленарка” за останній рік, яку міська влада буде транслювати в режимі онлайн. На розгляд депутатського корпусу попередньо винесено 44 проєкти рішень, серед яких 18 питань стосуються перейменування вулиць та інших міських об’єктів. Крім того, міська влада планує скасувати своє рішення щодо погодження розробки ДПТ Лисої Гори, де раніше планувалося облаштування військового меморіального кладовища; затвердити Порядок фінансової підтримки громадських організацій, які утримують притулки для тварин; звернутися до Кабміну та РНБО стосовно “вигнання” Української православної церкви т.зв. “московського патріархату” з державних культових будівель, тощо.

Про те, що 20 квітня 2023 року о 11:00 відбудеться чергове пленарне засідання Київради,  стало відомо з анонсу на сайті міськради.

 

Засідання традиційно відбувається у будівлі столичної міськради за адресою: вул. Хрещатик, 36, 4 поверх, зал засідань. Пряму трансляцію засідання можна переглянути на офіційному сайті Київради або тут:

Дата, час та місце проведення засідання були затверджені розпорядженням міського голови Києва Віталія Кличка №278 від 10 квітня 2023 року.

Це засідання стане першим більш ніж за рік, яке столичний муніципалітет буде транслювати в прямому ефірі – рішення про організацію онлайн-трансляцій було прийнято Київрадою на своєму засіданні 23 березня 2023 року. Нагадаємо, міськрада не показувала свої “пленарки” в режимі онлайн з початку повномасштабного вторгнення, обмежуючись лише публікацією записів таких засідань вже після їхнього завершення.

Источник