Замах на вбивство керівника виправної колонії — обвинувачені отримали вирок суду | Новости криминал

17.05.2022 11:30

За публічного обвинувачення Кіровоградської обласної прокуратури до 10 років позбавлення волі засуджено членів організованої злочинної групи за здійснення замаху на вбивство керівника установи покарань. 

Подія мала місце у травні 2017 року на території обласного центру.

Судовим провадженням встановлено, що вказані особи входили до складу організованої злочинної групи, яку створив один із засуджених виправної колонії з метою ліквідації її керівника. Підставою для створення банди слугувало те, що засуджений мав неслужбові відносини з психологом установи, яка постійно скаржилась на свого керівника. За планом виконавець мав замінувати автомобіль потерпілого шляхом розтяжки, проте чоловік подав до поліції відмову від посягання на життя. Тож, з метою підтвердження злочинної діяльності правоохоронцями була проведена імітація вибуху авто з пораненням керівника.

У ході судових слухань прокурором вину обвинувачених осіб доведено у повному обсязі, їх визнано винними в інкримінованих злочинах. Двох членів злочинної групи засуджено до 10 років позбавлення волі, третьому фігуранту призначено покарання у виді 3,5 років ув’язнення.

За матеріалами Кіровоградської обласної прокуратури

Источник