За гроші допомагав ухилянтам отримати фіктивну інвалідність — у Києві затримано чоловіка | Кримінал Києва

155

Слідчі повідомили про підозру киянину, який допомагав військовозобов’язаним чоловікам отримати фіктивну групу інвалідності

За 12 000 доларів США зловмисник обіцяв здійснити вплив на членів медико-соціальної експертної комісії щодо прийняття рішення про призначення групи інвалідності. Наразі за вчинене йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Працівники Дарницького управління поліції отримали оперативну інформацію про те, що 45-річний місцевий мешканець підшукує серед військовозобов’язаних чоловіків «клієнтів», яким пропонує за гроші допомогу в отриманні групи інвалідності. Так, з метою зняття з військового обліку, послугами «ділка» погодився скористатися один з призовників.

Порушник зазначив «клієнту», що вартість його послуг становить 12 000 доларів та запевнив, що має знайомих лікарів, які допоможуть з оформленням необхідної медичної документації. Крім того, зазначив, що має вплив на членів однієї зі столичних медико-соціальних експертних комісій, які винесуть необхідне рішення про призначення групи інвалідності.

Поліцейські викрили порушника під час отримання ним другої частини коштів у сумі 2 500 тисяч доларів. Першу частину – 2 500 доларів він отримав заздалегідь у вигляді авансу.

Слідчі Дарницького управління поліції повідомили фігуранту про підозру. За вчинене йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

За матеріалами поліції Києва

Источник