“Усвідомлюю весь спектр задач”, — генерал-лейтенант Павлюк прокоментував своє призначення на посаду командувача “сухопутки ЗСУ”

“Усвідомлюю весь спектр задач”, - генерал-лейтенант Павлюк прокоментував своє призначення на посаду командувача “сухопутки ЗСУ”

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк, якого Президент України Володимир Зеленський 11 лютого призначив командувачем Сухопутних військ ЗСУ, прокоментував своє призначення. Новий командувач замінив на цій посаді генерал-полковника Олександра Сирського, нового Головнокомандувача ЗСУ.

Як передає , свій коментар генерал-лейтенант Олександр Павлюк опублікував на Facebook-сторінці.

 

“Відповідно до Указу Президента України призначений на посаду Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.Найбільша, найчисельніша частина славного Українського Війська, що бере на себе основний удар противника, несе найважчий тягар війни — честь служити пліч-о-пліч з вами, мужні воїни”, – написав новий командувач.

Олександр Павлюк запевнив, що він усвідомлює весь спектр задач, які стоять сьогодні перед підрозділами та всією структурою Сухопутних військ. 

Він подякував Президенту України, Уряду, Міністру оборони та всій команді Міністерства за довіру та конструктивну співпрацю в оборонному відомстві та пообіцяв використовувати набутий досвід для розвитку Сухопутних військ.

“Під керівництвом Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу робитиму все можливе для посилення Сухопутних військ та наближення Перемоги”, – додав командувач.

Довідково: Олександр Павлюк народився 20 серпня 1970 року в місті Новоград-Волинський. У 1991 році закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище. У 2004 році Національну академію оборони України. З 28 липня 2021 року був Командувачем об’єднаних сил. 15 березня 2022 року його призначили головою Київської ОВА. Саме Олександру Павлюку було доручено організацію оборони та забезпечення столиці України. На початок квітня 2022 року спільними зусиллями підрозділів, задіяних в обороні міста, противника вдалося відтіснити від столиці. 21 травня 2022 року Павлюка було звільнено з посади голови КОВА. 14 лютого 2023 року рішенням Кабміну він був призначений першим заступником міністра оборони України.

Нагадаємо, 8 лютого 2024 року Президент України Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Головнокомандувача Збройних Сил України. Новим Головкомом став генерал-полковник Олександр Сирський.

Источник