“Українська команда” привезла допомогу на фронт декільком військовим підрозділам — Артур Палатний

“Українська команда” привезла допомогу на фронт декільком військовим підрозділам - Артур Палатний

Волонтери з “Української команди” Артура Палатного здійснили чергову поїздку до захисників, що боронять Україну від широкомасштабної збройної агресії російської федерації. На цей раз вони привезли військовим життєво необхідні на фронті безпілотники, дрони-камікадзе, тепловізори й Старлінки.

Про це  дізналася з повідомлення волонтерського штабу “Українська команда”.

 

“Привезли допомогу одразу декільком військовим підрозділам. 4-й Бригаді Національної гвардії України, 28 Бригаді ЗСУ та 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Передали хлопцям розвідувальні безпілотники Mavic та дрони-камікадзе. Також передали їм тепловізори, про які вони просили, та системи Starlink”, – запостив керівник волонтерського штабу “Українська команда” Артур Палатний.

Він нагадав, що ці речі дуже потрібні на передовій: “Тому що зараз наші хлопці йдуть вперед. А “Українська команда” допомагає їм ще краще бити ворога”.

“Хочу також подякувати за мужність і відданість своїй справі командиру батальйону «Свобода» (Svoboda.Army) Петро Кузик, заступнику командира батальйону Андрію Крищенку, а також командиру 72-ї бригади Івану Вінніку та замкомбригу Дмитру Кучері. Це справжні командири, які знаходяться на передовій разом з хлопцями і власним прикладом надихають рухатися до перемоги”, – написав на Фуйсбуці відомий волонтер.

Источник