Україна отримує протикорабельні ракети Harpoon, — Міноборони (відео)

Україна отримує протикорабельні ракети Harpoon, - Міноборони (відео)

Україна отримує пускові установки наземного базування та відповідну кількість протикорабельних ракет Harpoon. Ці ракети будуть обороняти Україну від ворожого російського морського компоненту в Чорному морі.

Про це дізналася з повідомлення Міністерства оборони України.

 

“Україна отримує пускові установки наземного базування та відповідну кількість протикорабельних ракет “Harpoon”. Новітню зброю надають Данія, Великобританія, Нідерланди, до цього процесу долучаться й інші держави”, – розповіли у відомстві.

В Міноборони повідомили, що ці ракети будуть обороняти Україну від ворожого російського морського компоненту в Чорному морі.

Міністр оборони України Олексій Резніков відмітив, що берегова оборона нашої держави не просто буде посилена ракетами Harpoon – їх застосовуватимуть підготовлені українські команди.

“Впевнений, що бойове братерство “Гарпунів” та наших “Нептунів” допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним, у тому числі – надійно захистити нашу Одесу”, – додав міністр.

Раніше повідомляла, що Олексій Резніков пояснив, з чого складаються щомісячні виплати військовослужбовцям Збройних сил України (ЗСУ) і від чого залежить сумарний розмір в кожному окремому випадку. Відтак, суми коливаються в залежності від того, чи брав участь військовослужбовець безпосередньо у військових діях і скільки за місяць у нього бойових наказів.

Источник