У відділеннях “Укрпошти” на Київщині обміняли майже 2 млн “жарівок”

У відділеннях “Укрпошти” на Київщині обміняли майже 2 млн “жарівок”

Станом на 22 березня мешканці Київщини обміняли майже 2 млн розжарювальних ламп. Загалом українці ще можуть отримати 11 млн LED-ламп до кінця травня. Проте відсьогодні обмін буде проходити в окремо виділених відділеннях «Укрпошти», щоб сконцентрувати більшу кількість доступних ламп.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби АТ «Укрпошта».

 

«Станом на 22 березня кількість жарівок, яку обміняли мешканці Київщини, стрімко наближається до позначки у 2 млн, на Дніпропетровщині – 1,4 млн, Львівщині – 1,1 млн, на Харківщині – 860 тисяч, на Одещині 810 тисяч, на Вінниччині 730 тисяч, на Черкащині – 510 тисяч», – повідомили в «Укрпошті».

Як повідомили у пресслужбі компанії, із запланованих до обміну 25 млн LED-ламп видано 14 млн, ще 11 млн ламп українці можуть обміняти до кінця травня.

Проте щоб сконцентрувати більшу кількість доступних ламп, з 22 березня обмін буде проходити в окремо виділених відділеннях «Укрпошти».

«Оскільки пік обміну ламп вже минув, було прийняте рішення зменшити кількість відділень з лампами, щоб в такий спосіб в кожному відділенні лишався більший запас ламп і люди, які приходять на обмін без реєстрації, могли вільно обміняти лампи з потрібним цоколем. Оптимізація відбудеться у всіх населених пунктах країни, окрім найвіддаленіших сіл, оскільки там процес обміну запустився в останню чергу», – прокоментували у пресслужбі АТ «Укрпошта».

Також додали, що відділення, в яких за останні тижні суттєво скоротилися темпи обміну, повернуться до звичайного формату і будуть надавати тільки поштові та фінансові послуги, а центральні відділення та ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати світлодіоди.

У пресслужбі наголосили, що вже з 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде у 23 відділеннях в містах-мільйонниках та обласних центрах країни, де зберігається найбільший попит і потреба.

«Перевірити наявність відділень, в яких можливо здійснити обмін ламп, можна за допомогою застосунку Дія або на сайті «Укрпошти», – додали у компанії.

Источник