У ТРЦ Gulliver відкрився виставковий проєкт до Дня Києва

У ТРЦ Gulliver відкрився виставковий проєкт до Дня Києва

Сьогодні, 24 травня в торгово-розважальному центрі Gulliver (ТРЦ Gulliver) відкрився виставковий проєкт “Kyiv Forever”, присвячений до Дня міста. Проєкт реалізований за підтримки Музею історії міста Києва. Виставка є присвятою улюбленому місту та представлена творами Сергія Шишка, Олександра Хвостенко-Хвостова, Федора Коновалюка, Сергія Світославського та інших. 

Про це повідомили у пресслужбі ТРЦ  Gulliver.

 

“Цим виставковим проєктом ми прагнемо надихнути, подарувати щирі та нові емоції, учергове висловити захоплення красою української столиці. Попри все розфарбувати яскравими фарбами День Києва — міста, яке живе й не здається, міста, в якому зараз як ніколи багато жаги життя”, – розповідає директорка Музею історії міста Києва Діана Попова. 

Повідомляється, що виставка триватиме з 24 травня по 11 червня 2023 року на 2-му поверсі ТРЦ. Вхід для всіх вільний. 

“День Києва — особливе для кожного з нас свято. І разом з Музеєм історії міста Києва ми вирішили показати знайомі  локації та пейзажі нашої столиці — очима відомих митців. Запрошуємо відвідати виставковий проєкт Kyiv Forever та відкрити свій Київ з нової сторони”‎, – коментує директорка з маркетингу ТРЦ Катерина Жураківська.

Відмічається, що у ТРЦ Gulliver представлений фрагмент виставки, з повною експозицією можна ознайомитися в Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва. “Ба більше, проєкт одночасно реалізується в центральному парку Варошаза в Будапешті”, – повідомили в пресслужбі ТРЦ. 

Нагадаємо, 27 травня о 13:00 у ТРЦ Gulliver розпочнеться “День свідомого батьківства”. Провідні лікарі столиці проведуть ряд лекцій як підготуватися до пологів, як безпечно перевозити немовлят і правильно вибрати автокрісло, візок, ліжечко та багато іншого.

Источник