У так званих «військах» так званої «лнр» вже не вистачає мобілізованих медиків, — Сергій Гайдай | Кримінальні новини

12.10.2022 09:30

Мобілізованих медиків у так званій «лнр» вже не вистачає – через надходження великої кількості поранених просять про допомогу у рф.

Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Зазначається, що із надходженням великої кількості поранених останнім часом у медзакладах окупованої Луганщини не вистачає лікарів.

«Не допомогла навіть примусова мобілізація медичних працівників. Щоб поповнити штати лікарень, самопроголошене керівництво регіону направило клопотання з проханням про відрядження медперсоналу з центральних та східних областей рф. Однак і там є свої труднощі. Для прикладу, продовжуються бунти серед мобілізованих», — йдеться у повідомленні.

Так, за словами Гайдая, на одному з навчальних полігонів східного військового округу, через низький рівень забезпечення, недотримання санітарних норм, неналежне харчування та відсутність нормальних умов для проживання, понад сто мобілізованих відмовляються виконувати будь-які накази командування та залишати казарму.

«Тим часом, окупанти задля власної безпеки вимкнули в Кремінній світло, а разом із ним і зв’язок, повністю ізолювавши місцеве населення від зовнішнього світу. Місто майже пусте – всі в підвалах та погребах. Навіть без світла розуміють наближення ЗСУ. Бо тільки за 11 жовтня українська авіація завдала п’ятнадцять ударів. Підтверджено ураження тринадцяти районів зосередження озброєння та військової техніки, а також двох систем протиповітряної оборони противника.

Ракетні війська і артилерія уразили дванадцять пунктів управління, сімнадцять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, чотири склади боєприпасів, а також понад двадцять інших важливих об’єктів ворога», — підкреслив Гайдай.

Він зазначив, що сили оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Миколаївка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Майорськ, Первомайське та Красногорівка.

Источник