У столичному перинатальному центрі з’являться два нових апарати штучної вентиляції легенів

У столичному перинатальному центрі з’являться два нових апарати штучної вентиляції легенів

Комунальне некомерційне підприємство (КНП) “Перинатальний центр м. Києва” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголосило тендер на закупівлю двох апаратів штучної вентиляції легенів для інтенсивної терапії. Медичне обладнання необхідно поставити до кінця цього року, сплатити за апарати планують понад 1, 6 млн гривень. 

Про це, як передає , йдеться в оголошенні в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно з повідомленням, «апарати штучної вентиляції легенів для інтенсивної терапії неонатальний / для дорослих» у кількості 2 штук мають поставити до 31 грудня 2023 року безпосередньо в КНП “Перинатальний центр” за адресою вул. Предславинська, 9. 

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій спливає 9 грудня, аукціон призначено на 11 грудня 2023 року. Сплати за обладнання медики готові 1 млн 684 тис. 725 гривень. Джерелом фінансування є кошти, отримані від господарської діяльності підприємства.

Що купували в столиці на минулому тижні дивіться у відео :

Нагадаємо, у жовтні цього року КНП «Перинатальний центр м. Києва» оголосило про пошук підрядника для ремонту фасаду пологового будинку по вул. Предславинська. На ремонт, який мають закінчити до 26 грудня, готові витратити 26,2 млн гривень.

Источник