У Подільську поліцейські врятували 34-річну жінку, яка намагалася вкоротити собі віку | Кримінальні новини

10.06.2023 13:30

Побачив жінку за огорожею пішохідного мосту випадковий перехожий, про що одразу повідомив на спецлінію «102». На місце прибули поліцейські групи реагування патрульної поліції Подільського районного управління поліції Андрій Оцебрик і Артем Денисенко.

Щоб утримати містянку від непоправного кроку, поліцейські почали спілкуватися з жінкою, яка скаржилася на матеріальні проблеми, відсутність моральної підтримки з боку рідних та інші життєві негаразди. Правоохоронцям вдалося переконати її, що з будь-якої ситуації є вихід, і відвернути увагу від фатальних думок.

«За годину спілкування нам вдалося запевнити жінку в тому, що самогубство — не вихід, що вона потрібна рідним, зокрема маленькій дитині. Під час розмови я потихеньку наближався до неї, щоб утримати за руку і не дати зірватися з мосту. На щастя, вона до нас прислухалася і ми допомогли їй перебратися через огорожу. Ще кілька хвилин жінка оговтувалася від пережитого, після чого ми доставили її до лікарні, а звідти — додому. Сподіваємося, що в подільчанки все буде гаразд, і вона зуміє подолати тимчасові труднощі», — розповів Артем Денисенко.

За матеріалами поліції Одеської області

Источник