У Київській опері покажуть камерний концерт “Романс в Укритті”

У Київській опері покажуть камерний концерт “Романс в Укритті”

Київська опера 14 жовтня презентує концертну програму з творів композиторів-класиків та сучасних авторів в циклі “Романс в Укритті”. Концерт відбудеться на найбезпечнішій сцені театру, де солісти театру представлять вечір камерних циклів українських композиторів. 

Про це  дізналася із повідомлення Київської опери у Facebook. 

 

“Один із найдушевніших проєктів Київської опери – концерт “Романс в укритті”, що даємо на найбезпечнішій сцені театру.

Зауважено, що до складу вечірньої концертної програми за участю солістів театру включені перлини пісенної лірики українських корифеїв: Миколи Лисенка, Якова Степового, Михайла Вериківського, Петра Гайдамаки, Федора Надененка, Ігоря Соневицького, Анатолія Кос-Анатольського, Олександра Білаша, Лесі Дичко, Богдани Фільц, Ігоря Поклада, Мирослава Волинського, Ірини Данкевич на вірші Тараса Шевченка, Івана Франка, Олександра Олеся, Миколи Вороного, Володимира Сосюри, Максима Рильського, Миколи Руденка, Дмитра Луценка, Олександра Вратарьова, Анни Волинської.

“Щемливо та надихаюче. Інтимно та душевно. Саме такий післясмак залишає по собі наш концерт “Романс в укритті”, на який запрошуємо кожного”, – додали в Київській опері. 

Де: Київська опера, Київ, вул Г. Сковороди

Коли: 14 жовтня о 18:00

Вартість: 150-300 гривень, квитки можна придбати тут.

У Київській опері покажуть камерний концерт “Романс в Укритті”

Нагадаємо, що у столичній Київській опері стартував 42-ий театральний сезон. Розпочався він з прем’єри унікального українського продукту – мюзиклу “Піноккія” композитора Бориса Севастьянова. Мюзикл є переосмисленням класичної італійської казки на сучасний український лад, він створений у бродвейському стилі і вражає блискучою музикою та лірикою. Допрем’єрний показ, що відбувся 13 вересня, відвідали провідні ЗМІ столиці. 

Источник