У Київархітектурі заперечують можливість забудови ділянки біля цирку

У Київархітектурі заперечують можливість забудови ділянки біля цирку

Земельну ділянку біля столичного цирку по вулиці Дмитрівська 1а, яку перед Новим роком виставили на продаж, забудовувати поки що не можна. За даними Департаменту містобудування та архітектури КМДА містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва не видавалися.

Про це стало відомо з відповіді Департаменту на запит.

 

“Згідно з електронною базою даних Департаменту та даними Міської інформаційно-аналітичної системи забезпечення містобудівної діяльності, містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на вул. Дмитрівській, 1а у Шевченківському районі м. Києва (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:88:219:0006) не надавались”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Так, забудувати 350 квадратних метрів столичної землі новим торговельним центром, як це передбачено цільовим призначенням, можна буде лише після отримання таких документів. 

Нагадаємо, згідно із виписки із земельного кадастру, ділянка перебуває у приватній власності, а її нормативна грошова оцінка складає 50 91 735 гривень. Цільове призначення – під комерційну діяльність, а використовувати ділянку можна під будівництво, експлуатацію та обслуговування торговельно-громадського центру.

У Київархітектурі заперечують можливість забудови ділянки біля цирку

Источник