У Києві виходжують після важкого поранення бойового медика

Бойовий медик Ольга Осадча дивом вижила в автомобілі, який підірвала ворожа протитанкова ракета. Закривавлена, з численними переломами, вона ледве рятувалася з охопленої полум’ям машини.

Про це повідомляють Факти.

Пів року намагалася заново навчитися елементарному: ходити, говорити. І вже готувалася на людях закривати понівечене осколками обличчя. Але все склалося інакше…

Зараз Ольга вже може посміхатися. У лікарняному холі розповідає журналістам, як прилетіла ракета, як горіла машина і люди в ній. Як з чотирьох вижили двоє: вона і водій, який її витягав з полум’я.

– З мене злетіла каска, відразу обпекло всю праву сторону обличчя і залило кров’ю. Я нічого не бачила і тільки повзла на голос водія. Від великої крововтрати почало трясти від холоду, – розповідає медик.

Свідомість втратила вже у швидкій. Прийшла до тями через кілька днів у Києві. Рухатися не могла і про свої численні пошкодження дізналася не відразу: травмований хребет, опіки, посічені осколками ноги, розрив барабанної перетинки і розбиті кістки.

– Були поламані всі кістки справа на обличчі: орбіта, вилиця, щелепа. Я втратила праве око. І при таких травмах я ще повзла. Мені треба вижити було, розумієте. Ну кому потрібна моя дитина? – розповідає Ольга.

Але у неї не просто шалено боліло все тіло. Перебуваючи в лікарняній палаті Ольга подумки залишалася на війні.

Джерело: https://stri4ka.info/