У Києві відкрили хаб для визволених з полону Оборонців

У Києві відкрили хаб для визволених з полону Оборонців

У Києві відкрили простір для спілкування, консультування та реабілітації визволених з полону Захисників та Захисниць. YOUkraine hub, створений за ініціативи Оборонців Маріуполя, також надаватиме юридичну й психологічну допомогу колишнім бранцям рф.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. 

 

“YOUkraine hub — це простір для взаємопідтримки та допомоги тим, хто побував у руках ворога, а зараз намагається відновити сили та призвичаїтись до нормального життя”, – йдеться в повідомленні. 

Слідкуйте за “КиївВладою”

Зазначається, що робота хабу відбуватиметься за принципом “свої для своїх”. 

“Адже самі військовослужбовці як ніхто інший знають, що з поверненням додому приходять інші випробування: необхідність соціалізації, налагодження особистого життя у часи війни”, – зауважили в Координаційному штабі.

Також визволені з російського полону захисники Маріуполя Валерія “Нава” Суботіна та Дмитро “Дипломат” Андрющенко звернули увагу на те, що подібні заклади дуже потрібні для зустрічей і спілкування між Оборонцями з досвідом полону. Також важливо, що тут можна буде отримати юридичну й психологічну допомогу.

Більше про роботу YOUkraine hub можна довідатись за телефоном: +380966824101.

Нагадаємо, 8 лютого в Україні відбувся черговий обмін полоненими. Додому з російського полону повернулися 100 людей, більшість серед них це захисники Маріуполя. Загалом станом на 8 лютого 2024 року вже звільнено 3135 українців і українок.

Источник