У Києві в закладах професійної освіти почали навчання 11 тисяч учнів

У Києві в закладах професійної освіти почали навчання 11 тисяч учнів

У столичних закладах професійної (професійно-технічної) освіти розпочато новий 2022/2023 навчальний рік в умовах воєнного стану у змішаному форматі. До уроків підключились не тільки учні, які перебувають вдома, а і внутрішньо переміщені особи, і навіть ті, хто тимчасово перебуває за кордоном.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Департаменту освіти і науки Києва.

 

Згідно повідомлення, з нагоди Дня знань у закладах освіти проведено Перший онлайн-урок на тему “Ми українці: честь і слава незламним!”. До освітнього процесу долучилося більше як 11 тис. здобувачів освіти. 

Зазначається, що підготовка кваліфікованих робітників здійснюється з одночасним отриманням повної загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти за 95 професіями, з яких 70% інтегровані та технологічно складні. У 9 закладах професійної освіти здійснюється навчання за освітньо-професійним ступенем “Фаховий молодший бакалавр” з отриманою робітничою професією на базі повної загальної середньої освіти.

Наразі налічується близько 4 тис. першокурсників. Водночас продовжена робота приймальних комісій до 1 листопада 2022 року.

Нагадаємо, у Києві в цьому навчальному році 25 тисяч дітей стали першокласниками. Наразі до Києва повернулось майже 180 тис. учнів, із яких 138 тис. прийняли рішення розпочати навчання офлайн. Водночас навчання в школах проходитиме офлайн, онлайн і дистанційно.

Источник