У Києві нацгвардійці провели навчальні тренінги для школярів з тактичної медицини та РХБЗ (фото)

У Києві нацгвардійці провели навчальні тренінги для школярів з тактичної медицини та РХБЗ (фото)

Столичні гвардійці відвідали учнів однієї з київських шкіл та ознайомили їх із засобами радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ). Різні системи захисту продемонстрували школярам нацгвардійці 27 Печерської бригади. Військові медики 25 бригади з охорони громадського порядку імені князя Аскольда провели заняття з тактичної медицини.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Національної гвардії України.

 

Зазначається, що гвардійці продемонстрували школярам різні методи захисту від шкідливих речовин та інструменти для проведення хімічної розвідки місцевості при виконанні військовослужбовцем відповідних завдань. Були представлені на розглядання всі наявні типи екіпірування та інструментарію: від найстарішого, до новітнього.

Підлітки мали змогу екіпіруватись в загальновійськовий захисний комплект, одягнути будь-який протигаз та попрацювати з апаратами РХБ розвідки.

«Під час повітряної тривоги військові медики 25 бригади з охорони громадського порядку імені князя Аскольда провели заняття з тактичної медицини в укритті. Школярі дізнались, з чого складається базова аптечка, попрактикувались в накладанні турнікетів і бандажів та проведенні евакуації», – зазначили в повідомленні.

Нагадаємо, у Києві минулого року на базі навчально-тренувального відділу Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пройшли навчання понад 3,5 тисячі осіб. Понад 2 тисячі з них є медиками, решта це люди різних професій, які за окремою програмою набули навичок з домедичної допомоги.

Источник