У Херсоні у п’яної як чіп матері поліція забрала двох маленьких дітей. ФОТО |

19.11.2021 11:00

У Херсоні до поліції звернулися перехожі і повідомили, що на вулиці перебуває жінка з явними ознаками алкогольного сп’яніння, поруч з нею знаходилася 3-річна донька. Громадянку доставили до відділення поліції для встановлення її особи.

З’ясувалося, що 35-річна жінка вже притягалася до адмінвідповідальності за неналежне виконання обов’язків по вихованню дитини. Громадянка була у стані алкогольного сп’яніння і нічого не пояснювала з приводу своєї поведінки.

У цей час у поліцію надійшло повідомленням, що на зупинці громадського транспорту пл. Чорновола перехожі виявили візочок з хлопчиком віком приблизно 6 місяців. Дитина плакала, а нікого з дорослих поруч не було. За вказаною адресою поліція прибула одночасно з каретою «швидкої допомоги». Поліцейські супроводили лікарів з дитиною до медзакладу. Хлопчика оглянули та діагностували у нього переохолодження й ознаки хвороби, тож малюка негайно госпіталізували.

Правоохоронці встановили, що матір’ю знайденого на зупинці хлопчика є та сама 35-річна жінка, яка знаходилася у відділі поліції. Поліцейські повідомили їй про ситуацію з сином. За словами жінки, вона нібито залишила дитину зі знайомими, а сама пішла у власних справах разом з донькою. Як хлопчик опинився на зупинці, вона не знає. Також остання не змогла назвати анкетні дані знайомих, на яких нібито залишила сина.

Нині обидві дитини знаходяться в лікарні. Про подію працівники поліції повідомили службу у справах дітей. Після ретельної перевірки цієї родини, способу життя матері та умов утримання дітей, вирішуватиметься питання про доцільність повернення малюків у родину.

Крім того, коли дитину доставили в лікарню та поліцейські почали встановлювати особу горе-матері, правоохоронці оглянули візочок та виявили в ньому пакет. Як з’ясувалося, в ньому знаходилося близько 200 гр. висушени конопель. Поліцейські вилучили речовину. Нині проводиться експертне дослідження, встановлюється її походження та мета зберігання.

За матеріалами ВК ГУНП у Херсонській області

Источник